قطعات پلاستیکی خودرو


قطعات پلاستیکی خودرو
  • 10 دی 1395
  • مواد پلیمر
Project Description

قطعات پلاستیکی خودرو

قطعات پلاستیکی خودرو دارای دامنه وسیعی در صنعت تولید و تزریق پلاستیک می باشد.
به طورکلی می توان این تولیدات را به دو دسته قطعات پلاستیکی مستقل و قطعات پلاستیکی مورد نیاز در خط تولیدهای دیگر تقسیم نمود.
برای مثال ساخت و تولید انواع سپرهای خودرو کاور و محفظه های دکوراتیو داخلی خودرو را در دسته بندی با عنوان تولیدات مستقیم پلاستیکی مستقل صنعت خودرو قرار می دهیم، و انواع قطعات پلاستیکی در تولید دینام خودرو، فرمان، لوازم موزد نیاز ساخت روکش درب ها که به خودی خود ترکیبی از دو یا چند صنعت و واحد صنفی برای تولید یک محصول می باشند در دسته بندی قطعات پلاستیکی پیش نیاز و وابسته نام برد.
مواد اولیه و دستگاه های صنعتی برای تولید در این صنعت متفاوت هستند.
مواد اولیه پرکاربرد POM, PP, ABS, PA,PA-NLE,ABS-SD150 برای تولید قطعاتی که در جدول پیوست به عنوان نمونه ای از تولیدات شرکت پلیمران می باشد و باز ما به این امر بسنده نکرده و تمام توان خود را در نوآوری و تولیدات با کیفیت بیشتر و مبارزه با محدودیت ها و تحریم ها، به کار خواهیم گرفت.
به کارگیری مواد اولیه با کیفیت برای تولید محصولات داخلی در هر صنعتی باید وظیفه تلقی شود و شرکت پلیمران این امر را وظیفه اصلی خود در برابر مشتریان خود می داند.
و اما تولیدات و به اصطلاح تزریق پلاستیک همانطور که ممکن است از ترکیب دو یا چند مواد اولیه شکل گیرد در صورت نیاز دو یا چند دستگاه صنعتی همچون دستگاه تزریق پلاستیکی با توان های مختلف ، دستگاه تزریق گاز ازت، دستگاه چاپ و لیزر و ..... به کار گرفته شود.
شرکت پلیمران سازه صبا افتخار همکاری با شرکت های بزرگ مانند صندلی سازی پارس، استام صنعت، اریش خودرو، سندن ایرانیان و .... در رزومه خود داردو آماده همکاری و مشاوره تولید در ضمینه تولید قطعات پلاستیکی خودرو با خودروسازان، تولیدکنندگان قطعات خودرو، قطعات یدکی و ملزومات مورد نیاز در این صنعت بزرگ می باشد.
برای اطلاعات بیشتر از شروع و نوع همکاری با واحد مشاوره شرکت پلیمران سازه صبا به شماره تلفن  3-34760681 - 026  تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم ارتباط با ما با کارشناسان شرکت پلیمران در تماس باشید.

  • Skills
    • تزریق گاز ازت
    • تولید پلاستیک با کیفیت
    • پلیمران
Share