شرکت پلیمران مشاوره تولید

شرکت پلیمران سازه صبا ، تولید کننده قطعات پلاستیکی در سال 1357 با شخصیت حقیقی و به نام کارخانه تولید قطعات پلاستیکی پولیمران تاسیس و با تولید انواع لوازم منزل در طرحها و رنگهای متنوع شروع بکار نمود. هم اکنون شرکت پلیمران همکاری بسیار خوبی را با صنایع برق و الکترونیک ، خودروسازی ، لوازم خانگی ، تاسیساتی و مهندسی پزشکی دارد.شرکت پلیمران ، عضو انجمن صنایع همگن پلاستیک ، انجمن تولیدکنندگان قطعات و مجموعه های خودرو و انجمن تحقیق و توسعه می باشد.همچنین شرکت پلیمران در خرداد 1389 موفق به دریافت گواهی نامه های تضمین کیفیت ISO9001:2008 و ISO/TS16949:2009 از شرکت TUV NORD ایران و آلمان گردیده است

این شرکت هم اکنون با شرکت های اریش خودرو، سیستم های صندلی پارس (PSS)، گروه صنعتی عظام (استام صنعت)، صنایع سندن ایرانیان، بنیان صنعت اول (درحال امضاء قرارداد) همکاری دارد. هم چنین این شرکت دارنده گواهینامه 2008-9001 ISO (از سال 1381)، گواهینامه 2007-16949 ISO-TS (از سال 1389) و عضو انجمن قطعه سازان خودرو به شماره عضویت 466 می باشد. ضمنا یادآور می شود که این شرکت کاندیدای ارزیابی EFQM از طرف دفتر صنایع پائین دستی پتروشیمی بوده و در تاریخ07/11/96 مورد ارزیابی قرار گرفته است. یادآور می شود که قطعاتی که به کمک تزریق گاز تولید می گردند دارای امتیازات زیر می باشند:

1- زمان تولید کاهش قابل توجهی پیدا می کند.

2- کیفیت و زیبایی سطحی قطعه بسیار افزایش خواهد داشت.

3- مصرف مواد اولیه در قطعات بزرگ کاهش می یابد.

و در نتیجه هزینه تولید کاهش و کیفیت قطعه افزایش خواهد داشت.


پیام مدیریت

با درود و مهر فراوان
بر ما روشن است که مشتریان ما مسائل و مشکلات بیشماری در حوزه مدیریت خود دارند که باید به حل و فصل آن بپردازند.
"ارزش اصلی" کار ما این است که امنیت خاطری از کاری که به ما سپرده اند برایشان فراهم آوریم، تا بتوانند با آرامش بیشتری به حل سایر مسائل سازمان خود بپردازند. به طور خلاصه می گوییم:
" ما در برابر مشتریان خود احساس مسئولیت می کنیم "
در این راستا با رویکرد افزایش منافع اقتصادی مشتری و با تکیه بر بیش از 35 سال تجربه مبتنی بر علم و اصول، انواع مشاوره های فنی، تولیدی، مواد اولیه مصرفی، کیفیت و ... به وی ارائه دهیم.
توجه و پاسخگویی به نیاز های در حال تغییر مشتریان از طریق پایبندی به اصل امانتداری، کیفیت و رعایت اصل انصاف در 35 سال گذشته را مهمترین وظیفه خود دانسته ایم.روشن است که حفظ اعتماد مشتریان جز با تاکید وتلاش برای تبدیل این وظیفه استراتژیک به اقدامی روزانه و پایدار مقدور نمی باشد. به همین منظور برآن هستیم با همکاری مشتریان خود اقدامات زیر را در آینده پیش رو، افزون بر تاکید بیش از پیش به کیفیت، سرمشق تلاش های این واحد تولیدی قرار دهیم:
  1. حضور بیشتر در بازار از طریق ارائه محصولات جدید در زمینه قطعات و مجموعه های صنعتی و لوازم خانگی.
  2. همکاری بیشتر با شرکت های داخلی و خارجی
  3.  تقویت و تاکید بیشتر بر فعالیت های پژوهش و توسعه کاری (R&D)
شرکت پلیمران سازه صبا جامعه را بستر رشد خود می داند. از این رو همواره به سهم خود در سلامت جامعه، کیفیت زندگی کاری همکاران و محیط زیست ایفای نقش مثبت داشته و در جریان ها و فعالیت های اجتماعی، ملی و ... ادای دین نموده است. 
هم اکنون شرکت پلیمران سازه صبا کاندیدای ارزیابی " مدل سرآمدی سازمانی" (EFQM) از طرف شرکت صنایع پائین دستی پتروشیمی می باشد.

با سپاس و احترام
مرتضی شهرابی - مدیرعامل
مهندس مرتضی شهرابی مدیرعامل شرکت پلیمران

تاریخچه پلیمران